Abiye Ayakkabılar

Abiye Ayakkabılar

Doğru düğün aksesuarlarını seçmek, düğün giysisini vurgulamaya yardım edecek, ve gelin bakışını tam yapacak. Ama doğru düğün aksesuarlarını seçmek, arada dengeyi bulmaya önemli yapılmamıştır, ve abarttı.
Ne zaman ortak düğün gün aksesuarlarına bakmak, mücevherat olan ayakkabıları beğenir, peçeyle örter, ve çantalar, akılda gelinin toplam bakışını tutmak için önemlidir. Gelin genellikle, birçok mücevheratı giyer mi? Eğer değilse, basit bir gerdanlık muhtemel, üstün üzerinde bir şeyden daha rahat olacak. Gelinin tarzını akılda tutmak, düğünün teması, ve düğünün formalitesi, bir başarıya alışverişe çıkıyor olan düğün aksesuarını yapmaya yardım edecek.
Düğün, peçeyle örter, düğün peçelerinin, ortak bir düğün aksesuarı olmasına rağmen miğferler, ve düğün saç aksesuarları, onlar, artık her gelin için standart değildir. Peçeler şimdi, bütün şekillerde gelir, boyutlandırır, ve uzunluklar. Göreneksel peçe tipik olarak, üç buçuk yarda uzun ölçerken, peçeler, altı inç olarak öyle kısa olabilir, sadece ve sadece, bir kuş kafes peçesinin olduğu gibi, veya, 10 yardaysa, liberal bir uzunluk peçesinin olduğu gibi.
İnternet üzerinde , BK streetwear moda damgasına alışverişe çıkar. Eşler dükkanının ilk olarak arasında yarattı. Supremebeing.
Basit cennet düğününün, cennette evlenildiği com, $ 915'ten basit düğün paketleri, NZ
Peçeyi bırakmayı tercih eden GoogleFor gelinleri tarafından şti. ck reklamları, basit miğferler veya saç aksesuarları, ideal bir düğün gün seçeneği olabilir. Kristallardan incilere tüylere, onun saçından çeken çok fazla dikkat olmadan gelinin toplam bakışının olduğu düğün saç aksesuar aksanı. Yalnız düğün peruklarının, taçları kapsadığı, topuzun, sardığı, çiçeğin, kestiği standın bazı örnekleri, veya bir çelenk.
Düğün ayakkabılarının, birçok düğün giysisiyle görülmeyebilmesine rağmen düğün ayakkabıları ve uzun çoraplar, onlar, düğün gün giyiminin sakin önemli bir parçasıdır. O sadece, düğün giysisine kompliman yapmak için ayakkabılar için önemli değil midir, gelinin, rahat hissettiği önemlidir, bir zamanda saatler boyunca onları giymek olurken. Birçok gelin, yapmak için birkaç saat boyunca evin etrafında onların düğün ayakkabılarını giymek yeğleyecek

 

Abiye ayakkabılar özel sipariş olarak üretilmektedir. Siparişiniz için aşağıdaki sipariş formunu doldurunuz.

 

Sipariş Formu