İletişim

Adres / Telefon / E-mail

Adres:

Mağaza:Fatih Mah. Eski pazar cad. (Yürüyüş yolu)  no:109 Bağcılar/İstanbul
İmalat: Fatih Mah. Erik Sk. No:74/1A 34204 Bağcılar/İstanbul
Ofis: Giyimkent sitesi, istanbul ticaret sarayı kat:10 ofis:608 Esenler-istanbul

Telefonlar
İmalat: 0212- 446 08 63
Ofis: 0212- 503 66 00

E-mail
info@ayakkabiimalat.com

 

 

 

İletişim Formu

 

 Diş taşı için diş macunu

Birçok kişinin dişlerinde bulunan diş taşlarından dolayı dişleri çürümeye meyillidir. Bu diş taşları hem ağızda koku yapmaya başlar hem de diş etlerine zarar verirler.

Bu diş taşlarını temizlemek içiin diş doktoruna gitmelisiniz.

daha sonra diş taşı oluşumunu engellemek yada en azından diş taşı oluşumunu engellemek için diş taşı için diş macunu kullanmalısırınız. Bu diş macunu diş eti kanamalarına iyi gelen diş macunu olursa  daha iyi olur. Böylece hem diş taşlarınızın oluşumunu engellemiş olursunuz hemde diş eti kanamalarınıın önüne geçmiş olursunuz.

Eğer diş macununu çocuklarınızda kullanıyorsa, kullandığınız diş macununun florürsüz diş macunu olmasına özen gösteriniz. Çünkü çocuklar dişlerini fırçalarken, kendilerini tam olarak kontrol edemediklerinden yanlışlıka diş macununu yutmaktadırlar Bu diş macunu yutmak onlar için ilerde unutkanlıık sebebi , kemik erimesi sebebi olabilmektedir. O nedenle mümkünze özellikle çocuklarınıza, aslında kendinizde florürsüz diş macunu almanız bence en iyisidir.

 

Ogansia diş macunu

 

 

tiroid yetmezliği  alerjik astım tedavisi  saç çıkaran sprey   sedefe kesin çözüm   fda onaylı gıda takviyeleri   diş taşı için diş macunu  migren  tip2 diyabet kesin çözüm  sağlıklı yaşamak  zengin olmak  gastritten kurtuldum  vegan kahve parttime pazarlama

 

Ulaşım Haritası


Daha Büyük Görüntüle

 

Bizi  Facebook ta BEGEN in,
Yeni modellerimizi ilk siz görün,
Yorum yapın, Modellerimiz isteğinize göre şekillensin.

                                                                                 Online Yardım için aşağıdan mesaj gönderebilirsiniz.