Gelin Ayakkabısı

Gelin Ayakkabısı

•  Düğün ayakkabı topuk boyutu: Ne zaman bir topuk yüksekliğini seçmek, senin rehberin olması için ferahlığa izin verir. Senin normal olarak, neye benzer giydiğin olan tarzlarla git. Örneğin, senin, gerçekten yüksek kamaları giymeye kullanılmadığın o, daha aşağı bir topukla bir tarzı seçer, bir yavru kedi topuğunun olduğu gibi.
•  Düğün ayakkabı ayak parmağı tarzı: Ayak parmağının tipi, düğün ayakkabılarını satın almanın olduğu zaman başka bir çok önemli dikkattir. Yaz düğünü için birkaç büyük seçenek, vitrinin olduğu açık-ayak parmakları ve sandal-tarz ayak parmaklarını kapsar, güzel bir manikürdür. Eğer sen, kapalı bir ayak parmağını tercih edersen, sivri uçlu tarzlar, her zaman modaya uygundur, ama kare ve yuvarlaklaştırılan ayak parmakları, gittikçe popüler oluyor.
•  Düğün ayakkabı yapıları: Yapı seçeneği, görünüşte büyük bir rolü oynayabilir. Kordon, kadife, saten gibi malzemelerde yapı ayakkabıları, ve ipek, daha narin ve kadınsı bakma olmaya yönelir, deri ve süet yapılar, cesur ve tuhaf gözükürken. Senin ropun, kişisel tarzın, ve toplam bakışını tamamlayan bir yapıyı seç.
Eğer sen, bir açık hava düğününü planlıyorsan, sen, daha dayanıklı bir yapıyı seçmeyi isteyebilirdin, ipek gibi hafif yapılardan beri, ve saten, kolayca lekelemek ve yırtmanın, Suite101'de daha çok okuduğuna yönelir: Düğün ayakkabılarını seçmenin nasıl olduğu: Düğün ayakkabı alışveriş rehberi — gösterişli, rahat düğün ayakkabılarını bulur.

 

Gelin ayakkabıları özel sipariş olarak üretilmektedir. Siparişiniz için aşağıdaki sipariş formunu doldurunuz.

 

Sipariş Formu